3.A Primaskola

Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

nauc sa pisat komentare

tu si vyskusajte pisat komentare

jasovska jaskyna | stály odkaz

1. bella
    Ahojte učili ste sa na ANJ.
    publikované: 17.05.2017 20:15:24 | autor: Natalka (e-mail, web, neautorizovaný)
  2. ste naučeny
    ja hej
    publikované: 18.05.2017 17:42:36 | autor: lps tisa (e-mail, web, neautorizovaný)
  3. pre Denisku
    Ahoj Deni ako s mas a co prave teraz robis ked sa hrajes na inernete notak aj ja sa hraj😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘em. Napis mi co si videla v Jasovskej jaskyni napis mi prosim.
    publikované: 18.05.2017 19:15:23 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
  4. pre Popi
    Ahoj Popi ako sa mas a co robis a co sa tinajvac pacilo v jaskyni napis mi prosim ta.😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🐶🐶🐶🐶🐕🐕🐕🐰🐇:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
    publikované: 18.05.2017 20:05:03 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
  5. Pre Popi
    publikované: 19.05.2017 20:14:44 | autor: Natalia Tomkova (e-mail, web, neautorizovaný)
  6. Pre Popi
    Ahoj Popi ako sa mas na chate a ked pojdes prec s chati tak mi prosim napis kde bolo lepsie v chate ci v jaskyni. A Popi ostala z Lujzov doma ci si ich zobrala zo sebov??? Neni ti smutno za domov.:-) :-) :-)O:-) O:-) O:-) O:-) !!!!!!!!!!! Mne je uz za tebov smutno tak mi prosm pis na blog aj Zoe uz chybas ale ma uz kamaratku Niku , od vdedy ked si odysla tak sa skamaratia. Budeme aj my dve kamaratky prosim ta o to co na to hovoris od Natalii Tomkovej uz sa co skoro vrat okej a napis mi o tej jaskyni prosim:-) :-) :-) .
    publikované: 19.05.2017 21:49:30 | autor: Natalia Tomkova (e-mail, web, neautorizovaný)
  7. Pre Tifku
    Ahoj Tifka ako sa mas a co robis aj co si robila vcera lebo ja vcera pisala Popi ze ako sa ma a co robi aj som jej este napisala ze uz nam za nou smutno aj som jej este napisala ze aj tebe chyba aj v skole nam chyba. Tak prosim mi pis tak papa TifkaO:-) O:-) O:-) .
    publikované: 20.05.2017 06:13:17 | autor: Natalia Tomkova (e-mail, web, neautorizovaný)
  8. Pre Popi
    publikované: 20.05.2017 06:14:47 | autor: Natalia Tomkova (e-mail, web, neautorizovaný)
  9. Pre pani ucitelku Majku Kolarcikovu
    Dobryden pani ucitelka co sa vam najviac pacilo v jaskyni tak mi prosim napiste. Dakujem za pozornost.:-) :-) :-) .
    publikované: 20.05.2017 07:04:01 | autor: Natalia Tomkova (e-mail, web, neautorizovaný)
  10. pre Popi
    Prepac Popi ze mi to stiahlo az dvakrat ako sa mas a co robis upratujes ako ja hmmmmm??? Napis mi o tom co som ti pisala v prechadzajucom liste okiiiii😝😝😝😝😝😝😝. A pises si zo Zoe na blogu co. A este uz si sa rozhodla ci budeme kamosky prosim budte a mame za D.Ú z mat str.matematickej P2 sudoku aj este pred str.celu a CIT-str.92-93 citat aj 94-95 a SJL-str.89/7 a na NAV sme si skusali spoved😲😲😲.Oki nezabudni urobit si D.Ú so srdca😍😍😍a este sjl str 88/1,aj precitaj test vedla1 a napis ci sa tam hovorilo o nejakych pridavnych menach...
    publikované: 20.05.2017 14:33:01 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
  11. pre Popi
    No co na chatu hovoris je pekna a utulna ako sa ti spalo hmmm ked dobre a ked zle tak to si mojej strane lebo aj mne sa spalo zle lebo sa mi snivalo o tebe ako si sa prebudila ako zombi sa ti paci môj pribeh a noc ci si vistrasena ale prejdime na dobre veci ako sa mas... Dobre ale ja smutim za tebov ked si stebov pisem tak mi ide do placu ze si nas nechala samich a ides do skoly prirode ked ides tak ti budem neustale pisat oki ale ti mi musis odpisovat...:-* :-* :-* :-*
    publikované: 20.05.2017 17:43:26 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
  12. pre Popi
    Popi preco mi neodpisujes som zvedava co mi napises hmmm???
    publikované: 20.05.2017 21:03:51 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
  13. Natalke
    Natalka,toto nie je chat! Tu si môže hocikto o našej triede prečítať zaujímavé články a nie kto je s kým kamoška!!!
    publikované: 20.05.2017 21:10:43 | autor: Pani učiteľka (e-mail, web, neautorizovaný)
  14. pre pani ucitelku Majku Kolarcikovu
    Dakujem pani ucitelka ze ste mi napisali.😘😘😘
    publikované: 21.05.2017 08:07:16 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
  15. pre pani ucitelku Majku Kolarcikovu
    Dobry den pani ucitelka a mamka mi povedala ze ma ksebe zavolate a sa somnov porozpravate preco vam tolko klamem tak teraz ked si spolu piseme tak sa vam chcem velmi ospravedlnit ze som vam klamala pred ocami odpuste mi to prosim.
    publikované: 21.05.2017 14:58:07 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
  16. pre pani ucitelku Majku Kolarcikovu
    Dobry vecer pani ucitelka o 11:00 som sa doucila matematiku aj chcem si opravit pisomku z mat. prosim vas o to aj z vlastivedy tu trojku povedzte pani ucitelke Števke😘😘😘 ze aj stej pisomky chcem opravit trojku prosim vas o to a pri matike som skoro zaspala lebo som mala take male oci ale ked si svami pisem sa mi nechce spat...😍😍😍
    publikované: 21.05.2017 22:50:28 | autor: Natália Tomková (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014