3.A Primaskola

Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Moje prvé sväté prijímanie

Najdôležitejšiu udalosť tohto školského roka už niektorí máme za sebou. Najlepšie a najkrajšie spomienky si uchováme dlho vo svojich srdciach.

Moje prvé sväté prijímanie | stály odkaz

1. Pre Matildu
    Ahoj Matilda ako sa mas a co robis a este sa ti chcem spitat ako si prial primanije napis prosim!!!
    publikované: 19.05.2017 17:17:18 | autor: Natalia Tomkova (e-mail, web, neautorizovaný)
  2. Katka
    Dnes mam prímanieeeeeeeeee
    publikované: 21.05.2017 07:33:53 | autor: Katka (e-mail, web, neautorizovaný)
  3. Moje prvé sväté prímanie
    21 mája som prví krát prijala Ježiša do môjho srdca. Bol to pre mňa ten najkrajší moment a deň v živote. Omšu mal kaplán Liška. Keď som prišla domov ešte som nestihla uveriť že mám v srdci Ježiša. Ja sa tak tešiiiiiiiiiiim !!!!!!:)
    publikované: 27.05.2017 20:28:49 | autor: Miriam (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014